BizOn media obsługuje nowe witryny

Sieć Bizon media wzbogaciła się o siedem nowych witryn – Infor.pl, Wieszjak.pl i Prawnik.pl należące do Grupy Infor, strony Pit.pl, VAT.pl i OsobyPrawne.pl ze spółki Bankier.pl, a także StockWatch.pl. Rozbudowa oferty przyczyni się do wzrostu miesięcznego zasięgu sieci o 800 000 użytkowników (estymacja na podstawie badania Megapanel PBI/Gemius, 2009.11).

„Rozbudowa naszego portfolio oraz wzrost zasięgu Bizona praktycznie nieustannie od momentu jego powstania, cieszą mnie niezmiernie. Fakt nawiązania współpracy z Grupą Infor oraz wzmocnienia współpracy z Bankierem jest cenny tym bardziej, iż dowodzi on, że w sytuacji rosnącej konkurencji na rynku reklamy online, zwłaszcza w segmencie ‚biznes’, czołowi gracze wybierają sprawdzonych i doświadczonych partnerów, jakim jest sieć BizOn media” – mówi Rafał Szychowski, dyrektor zarządzający sieci Bizon media.

Dwie największe nowości w BizOnie to strony z Grupy Infor – Infor.pl orazWieszJak.pl – obie odnotowują ponad milion użytkowników miesięcznie (Megapanel PBI/Gemius, 11.2009). Infor.pl stanowi kompendium wiedzy gospodarczo-prawnej dla biznesu. Serwis udostępnia informacje dotyczącefinansów, podatków, księgowości, spraw kadrowych i szkoleń. Natomiast WieszJak.pl to portal z poradami i przydatnymi narzędziami z ponad 100 różnorodnych dziedzin, jak biznes, praca, edukacja, lifestyle, a nawet zdrowie i motoryzacja. Ostatnią nowość w sieci Bizon media z Grupy Infor stanowi serwis społecznościowy dla adwokatów, radców i notariuszy –Prawnik.pl.

Po półrocznej nieobecności do Bizona powróciły także witryny Pit.plVAT.pl– centra informacji podatkowej firmowane przez spółkę Bankier.pl. Towarzyszy im strona OsobyPrawne.pl z wiadomościami dla osób związanych z podmiotami prawnymi.

Ostatnią witryną od niedawna współpracującą z siecią Bizon media jest serwis giełdowy StockWatch.pl, dostarczający informacji, komentarzy i analiz niezbędnych dla inwestorów i graczy giełdowych. Po uwzględnieniu nowych pozycji miesięczny zasięg sieci Bizon media wyniósł w listopadzie 7,43 mln użytkowników i 211,6 mln odsłon (Megapanel PBI/Gemius, 2009.11).

źródo: informacja prasowa

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *